Konser ve Dans Gösterisi

İLYAS YALÇINTAŞ VE EBRU ŞALLI YANYANA

Sevilen Şarkıcı İlyas Yalçıntaş Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğinin  kimsesiz engellilerin kaldığı Hüsnü Ayık Bakım Merkezi yararına 27 Nisan Perşembe günü saat: 20:30 'da Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Gösteri Merkezi'nde Ebru Şallı ile birlikte sahne alacak.

İncirler şarkısı ile çıkış yapan,  bir çok yardım konserinde yer alan, gençlerin sevdiği  genç sanatçı  İlyas Yalçıntaş şimdide Banu Noyan Organizasyonuyla TOFD için sahne alacak. Ünlü popçu  1000 kişilik Leyla Gencer Opera ve Sanat Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle kimsesiz engelliler yararına  buluşarak dinleyicilerinde Omurilik Felci konusunda bilgi sahibi olmasına katkı sağlamış olacak.

Gecenin bir diğer sürprizi ise pilates uzmanı Ebru Şallı. Türkiye Omurilik Felçlilerinin tüm projelerine elinden geldiğince destek veren ve her hafta TOFD Genel merkezde engellilere nefes dersi vererek daha rahat bir gün geçirmesini sağlayan pilates uzmanı Ebru Şallı, Yalçıntaş'ın şarkıları eşliğinde dans edecek.

Daha önce TOFD'nin Rüya Ve Maskeler isimli tiyatral dans gösterisinde sahne alarak engelli dansçılarla gösteriye katkı sağlayan Ebru Şallı yine farkındalık yaratmak için sahnede yerini alacak.

27 Nisan akşamı saat 20:30'da Leyla Gencer Opera ve Sanat Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek Banu Noyan Organizasyon ile İlyas Yalçıntaş konser- ve Ebru Şallı dans  biletlerine biletix'den ulaşabilirsiniz.

Sponsorlarımız / Destekçilerimiz