Aye Oryantasyon Eğitimleri

Rumeli Üniversitesi

26.12.2018 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından İstanbul Rumeli Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı ) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.Sabahattin Zaim Üniversitesi

21.02.2019 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.Yeni Yüzyıl  Üniversitesi

22.02.2019 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından İstanbul Yeni Yüzyıl  Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.


Okan  Üniversitesi

01.03.2019 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından Okan  Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.
 

Marmara Üniversitesi

15.03.2019 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafında Marmara Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.
 
 


İstinye Üniversitesi

16.03.2019 tarihinde Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından İstinye Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı...)Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.Arel Üniversitesi

30.04.2019 tarihinde Arel Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır. 

İstanbul Kültür Üniversitesi

16.05.2019 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesinde 10.00 ile 16.00 saat aralığında Ağaç Yaşken Eğilir Projesinin ikinci aşaması olan “Oryantasyon Eğitimi” İKÜ Farkındaysan Kulübü ve İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilere verilmiştir. (Bknz. Eğitim Planı) Oryantasyon Eğitimini alan öğrencilere Aye Genç Gönüllü Yapbozunun 9 parçasını tamamlamak üzere 9 adımdan oluşan görevler verilir. Yapboz parçalarını tamamlayan Aye Gönüllüsü artık Aye Platin Genç Gönüllüsü olur ve sürpriz eğitici hediyeler ile TOFD’un sağlayacağı tüm olanaklardan yararlanır.