Aye Tanıtım Sunumları

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

30.10.2018 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.


Yeni Yüzyıl Üniversitesi

16.11.2018 tarihinde İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.


Marmara Üniversitesi

20.11.2018 tarihinde Marmara Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.

Okan Üniversitesi

22.11.2018 tarihinde Okan Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.

İstinye Üniversitesi

13.12.2018 tarihinde İstinye Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.

Bilgi Üniversitesi

14.12.2018 tarihinde Bilgi Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir. 

Sabahattin Zaim Üniversitesi

19.12.2018 tarihinde İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir


Kültür Üniversitesi

28.02.2019 tarihinde İstanbul Kültür Üniversitesinde Ağaç Yaşken Eğilir(AYE) Proje Tanıtım Sunumu gerçekleştirildi. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş, TOFD Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ve Proje Direktörü ve Eğitimci Deniz Özdikmenli tarafından AYE Tanıtım sunumları gerçekleştirilmektedir.


 

NOT:

Özyeğin Üniversitesi
Kent Üniversitesi
Galatasaray Üniversitelerin’den sunum  için tarih bilgisi en kısa sürede eklenecektir.