HÜSNÜ AYIK BAKIM MERKEZİNDE İFTAR ORGANİZASYONU 2019

HÜSNÜ AYIK BAKIM MERKEZİ’NDE İFTAR ORGANİZASYONU

TOFD Hüsnü Ayık Bakım Merkezi, ağır bakıma muhtaç, ekonomik ve sosyal yoksunluk içinde olan omurilik felçlilerine ücretsiz hizmet sunmak üzere 2009 yılında İstanbul Beylikdüzü-Gürpınar’da duyarlı iş adamı merhum Hüsnü Ayık’ın büyük destekleri ile tamamlanmıştır.
TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş ve Genel Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya’ nın konuşmasıyla açılışı gerçekleşen organizasyonda pek çok değerli katılımcı yer aldı.
22 Mayıs tarihinde Türkiye Yardımsevenler Derneği Başkanı Türkan Alper’ in dernek üyelerinin katılımı ve katkısı ile bakım merkezimizde iftar organizasyonu gerçekleşti. Türkan Alper, TOFD’ nin kuruluşundan bu yana her zaman yanımızda olduğunu ifade etti.
24 Mayıs tarihinde Uğur Makine A.Ş. sahibi merhum Hüsnü Ayık Bey’in değerli ailesinin ve çalışma arkadaşlarının katıldığı ve destekçisi olduğu iftar organizasyonunda Uğur Makine A.Ş. Genel Müdürü Temel Kamiloğlu duygularını dile getiren konuşmasını gerçekleştirdi ve 11. yıla özel yapılan pastanın özel sponsoru oldu.
Başta merhum iş adamı Hüsnü Ayık’ ın çocukları Uğur Ayık, Elif Ayık ve diğer aile bireyleri, Uğur Makine A.Ş. yönetimi, çalışanları ile Türkiye Yardımsevenler Derneği olmak üzere; Beylikdüzü Kaymakamı Sayın Mehmet Okur, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Serdar Çelebi, Vali Yardımcısı Sayın Nihat Nalbantoğlu, Camera Museum Kurucusu Hilmi Nakipoğlu, ilçe teşkilatlarının katılımı ve organizasyona renk katan Çarık Halk Dansları ekibine için şükranlarımızı sunarız.
Organizasyonda sesiyle ve şarkılarıyla renkli anlar yaşatan sunucu İlke Duyan, bakım merkezi sakinleri ve çalışanlarının müzik şöleni eşliğinde eğlenmesine vesile oldu.