Kurban Bayramı’nda Engelleri Kaldıralım

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve hatta yurt dışında da farkını ve farkındalığını tüm destekçileriyle sürdüren, omurilik felçlilerini hayata bağlayan TOFD, dernekle irtibata geçen ihtiyaç sahiplerine akülü tekerlekli sandalye ve manevi desteklerini sunabilmek için Kurban Bayramı’na sayılı günler kala desteklerinizi bekliyor, umutların filizlenmesi için kurban bağışlarınıza ihtiyaç duyuyor.
 

Her Kurban Bağışı Engelleri Ortadan Kaldıracak

 
Kurban bağışlarınız ile ortopedik engelli birinin kendi başına hareket etmesini, özgürce istediği yere gidebilmesini, yaşadığı dünyayı keşfedilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Kurban bayramının yaklaştığı bugünlerde bağışlarla engelleri ortadan kaldırmak, özgürlüklerine itici güç olmak için ; TOFD'in hesabına bankalar, internet bankacılığı, elden, PTT şubelerinden ve Alo TOFD hattı aracılığıyla bağış yapılabiliyor.
 
TOFD, bu yıl bağış miktarını 1000 TL olarak belirledi. Bağışlar sayesinde akülü tekerlek sandalyesine ve özgürlüğüne kavuşmak isteyenlere yalnızca kurban bayramında değil, sonrasında da destek verilmeye devam edilecek. Vekaleten kurban bağışı haricinde, maddi olarak yapılan kurban bağışınızla bir evin perdesini TOFD ile aralayın, onlarla aydınlığınızı paylaşın.”