Kurban Bağışı Yap

Kesimsiz Kurban Bağışı

Kesimsiz Kurban Bağışı

  • 2250 ₺
  • Diğer
Kesimli Kurban Bağışı

Kesimli Kurban Bağışı

  • 3300 ₺ Küçük Baş
  • 4800 ₺ Büyük Baş (7/1)

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği olarak her yıl vekaleten kurban kesimi işlemini büyük titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Uzman Veterinerler eşliğinde alımı gerçekleşen kurbanlıklarımız hijyen kurallarına uygun olan kurban kesim yerinde din görevlileri ve vekaletleri bağışçılarımızdan teslim alan dernek görevlilerimiz eşliğinde bayramın 1,2 ve 3. günlerinde kesilerek tamamlanmaktadır. Kesim işlemi arzu etmeyen ve “Kurban Bayramı Bağışı” olarak uygun gördükleri miktarda bağışı yine gerçekleştirebilirler.

Bağışlarıyla yıl boyu psikolojik, sosyal, medikal destek alan ve manuel sandalye ihtiyacı olan yürüme güçlüğü yaşayan engelli bireylerimizin ihtiyaçları için ayırılmaktadır.

Kesim işlemi tamamlandığında, bağışçılarımız aranarak bilgilendirilir.

***** Dikkat edilmesi gereken hususlar: Online ve banka aracılığıyla gerçekleştirilen bağışlarınızdan sonra lütfen 0212 661 16 61 numaralı telefondan tarafımıza ulaşıp; İsim-Soy isim vekâleten adına kurban kesimi gerçekleştirilecek kişi bilgileri, telefon numarası ve mail adresinizi tarafımıza iletmeniz önemle rica olunur. Aksi halde çıkacak herhangi bir yanlış anlaşılmadan TOFD sorumlu tutulamaz.

Hesap Bilgileri

Banka Adı: T.C. Ziraat Bankası

Hesap Adı: Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

İban No: TR16 0001 0016 7211 3660 5550 01

Not: Açıklama alanına "Kurban Bağışı" olduğunu ve mutlaka telefon bilgisinin paylaşılması gerekmektedir.