Masal Tv Eğitim Faaliyetleri

MASAL TV ÇOCUKLARI FELSEFE EĞİTİMİ’ NDE

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV Projesi’ nde çocuklarımız P4C Eğitmeni Feray Orman’ dan Felsefe Eğitimi aldılar. Felsefe Eğitimi, Yaratıcı Yazarlık Eğitimi’ nin ilk adımı niteliğinde oldu.
 

YARATICI YAZARLIK ve WEB 4.0 EĞİTİMLERİ

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal Tv Projesi' nin Yaratıcı Yazarlık Eğitimi' nin ilk günüydü. 30 çocuğun ve velilerin katılımıyla gerçekleşen bu projede; Yaratıcı Yazarlık Eğitmenleri Yasemin Sayalı ve Zafer Gültekin ile web 4.0 Eğitmeni Yavuz Sultan Selim Yüksel yer aldı. Velilere ise Faruk Kanger tarafından Manevi Danışmanlık hizmeti verildi. Eğitim sonrası Zumba hocamız Keti Zazanashvili çocuklar için küçük bir sürpriz yaparak, dans şöleni gerçekleştirdi.

 

YARATICI YAZARLIK ve WEB 4.0 EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal Tv Projesi' nin Yaratıcı Yazarlık Eğitimi' nin ikinci günüydü. 30 çocuğun ve velilerin katılımıyla gerçekleşen bu projede; web 4.0 Eğitmeni Yavuz Sultan Selim Yüksel ile eğitime başladık. ÇocuklarYaratıcı Yazarlık Eğitimi’ ni Yasemi Sayalı’ dan alırken, Dijital Öyküleştirme Eğitimi’ ni Zafer Gültekin’ den aldılar. Çocuklarımızın anneleri için de Kahkaha Terapisi Eğitmeni Nuray Tanin eğitim verdi. Çocuklarımız ve velilerimiz keyifli bir eğitim sürecinden geçtiler.