Tamamlanan Proje Faaliyetleri

MASAL TV PROJE ORTAKLARI TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.
 


25 Ekim 2018 tarihinde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezinde gerçekleştirdiğimiz toplantıya proje ortak kurumlarımızın temsilcileri katılım sağladılar.
 

1.VELİ TOPLANTISIİSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV Projesi’ nin hedef grubunu belirlemek üzere 1. Veli Toplantısı gerçekleştirildi. 14 ay sürecek projemizde ortopedik engelli çocuklarımızın Yaratıcı Yazarlık eğitimi alarak oluşturacakları hikayelere Masal TV’ de yayınlanacaktır.

 

PAYDAŞLAR TOPLANTISI

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV projemizin Paydaşlar Toplantısı, Ortaklarımız Yıldız Teknik Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi BÖTE ve iştirakçilerimiz Bakırköy Kaymakamlığı, Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün katkılarıyla gerçekleştirdik.
 


MÜLAKATLARİSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV projemizde çocukların hayal gücünü ortaya çıkarmak ve paylaşmak için mülakatlar düzenledik.

 

3.VELİ TOPLANTISI

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV Projesi’ nin. Veli Toplantısı gerçekleştirildi. 14 ay sürecek projemizde ortopedik engelli çocuklarımızın Yaratıcı Yazarlık eğitimi alarak oluşturacakları hikayelere Masal TV’ de yayınlanacaktır.
 MASAL TV PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISIİSTKA desteği ile yürüttüğümüz 30 çocuk ve genci kapsayan Masal TV Projesi’ nin açılış toplantısı 20 Aralık 2018’ de Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu Salonu’ nda; başta Bakanlık, Valilik ve Belediye temsilcilerinin ve bazı Sivil Toplum Kuruluşları, Üniversiteler ve Öğretim Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Ramazan BAŞ ve derneğin Projeler Koordinatörü Deniz ÖZDİKMENLİ’ nin açılış konuşmalarıyla gerçekleşen toplantıda konuşma sırası çocuklara devredildi. Çocuklar, bu projeden beklentilerini tek tek anlatırken, yaşadıkları heyecan paha biçilmezdi.
 

İHALE KOMİSYONU

İSTKA desteği ile yürüttüğümüz Masal TV Projesi kapsamında İhale Komisyonu’ nun ilk toplantısı, TOFD Genel Merkezi’ nde gerçekleşti.